Новини

Для Чернівців придбають 5 комунальних автобусів та домовляються про три нові авіасполучення

Міська рада закупить новий транспорт для тролейбусного управління.

Міська рада придбає п’ять нових автобусів для тролейбусного управління. Якщо не буде оскаржень тендеру, новий транспорт закуплять уже цього місяця. Про це розповів під час брифінгу міський голова Чернівців Роман Клічук.

«У тендері на закупівлю автобусів виграла компанія “Люмікар”. Якщо не буде скарг, автобуси будуть уже цього місяця. Також оголошували тендер на тролейбуси, але конкурс не відбувся. Його оголосять знову. Наступного року міська рада планує закупити ще 35 нових тролейбусів», — зазначив Роман Клічук.

Також мер зазначив, що з Чернівців до Стамбула планують запустити літак.

«Українська компанія «Air Ocean Airlines» отримала право на експлуатацію повітряного шляху Чернівці – Стамбул – Чернівці. Зокрема на два рейси з Чернівців».

Наразі, за словами мера, тривають перемовини з компанією «Лот» щодо запуску літака з Чернівців до Варшави. 

Також місто очікує на відповідь компанії МАУ щодо запуску рейсу до Ізраїлю. 

«Наразі є перемовини з МАУ. Вони прораховують, якщо не буде відповіді від МАУ, говоритимемо з чотирма компаніями Ізраїлю», — каже Роман Клічук.

Крім того, міський голова зауважив, що наступного року буде реконструкція злітно-посадкової смуги.

«У грудні ОДА оголосила тендер на реконструкцію злітно-посадкової смуги. Там орієнтовна сума до 1 млрд гривень. Є підтвердження того, що ці кошти наступного року виділять. Сюди входить і ремонт смуги, і закупівля обладнання для безпеки польоту. Після реконструкції, думаю, буде більше пропозицій від компаній європейських та українських», — зазначив він.

 

Коментарі