Новини

Уряд Словаччини вводить надзвичайну ситуацію: що зміниться для громадян

Дозволять виходити на вулицю тільки для відвідин лікаря, магазинів першої необхідности, вакцинації, поїздок на роботу, до школи чи дитячого садка.

Фото: tpg.ua

Сьогодні, 25 листопада, Словацький уряд запровадив режим надзвичайної ситуації (НС) в країні через погіршення епідситуації. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на The Slovak Spectator.

Цього вівторка Словаччина вперше з початку пандемії зареєструвала понад 10 тисяч нових випадків захворювання. Рівень шпиталізації в країні сягнув «критичної точки» — 3 200 осіб. Для порівняння пік шпиталізованих під час останньої хвилі пандемії у Словаччині сягнув близько 3 800 людей.

Надзвичайний стан у країні дає можливість Кабміну ввести комендантську годину. Зокрема дозволять виходити на вулицю для відвідин лікаря, магазинів першої необхідности, вакцинації, поїздок на роботу, до школи чи дитячого садка. Крім цього, можна буде вигулювати домашніх тварин у межах 500 метрів від дому.

Через 10 днів уряд перегляне ситуацію і вирішить, чи буде продовження обмежувальних заходів, чи їх скасують. Проте це зроблять лише для повністю вакцинованих людей та тих, хто одужав від COVID-19 упродовж останніх 180 днів.

Коментарі