Новини

«Буде казково»: у музеї просто неба відкриється Резиденція святого Миколая

Відвідування Резиденції буде платним. Поки директор музею не називає ціну, однак каже, що вона буде невисокою.

У Чернівецькому обласному музеї архітектури та побуту відкриють Резиденцію святого Миколая.

Директор закладу Іван Пілат розповів «Шпальті», як готуються до відкриття.

«Буде казково. Резиденція буде у найкращому будиночку – з балконом, який нещодавно з’явився у нашому музеї. Відкриття буде 6 грудня, а працюватиме Резиденція з 10:00 до 16:00. Це все ж дитячий захід, тому вирішили, що Резиденція працюватиме вдень. І групи, й індивідуальні відвідування приймаємо тільки за попередньою реєстрацією. Адже дуже багато є вже замовлень, позитивних відгуків. Тому щоб люди не ображалися і не чекали годинами у чергах», — розповідає Іван Пілат.

Архівне фото Шпальти

Директор музею зазначив, що подарунки, хоча і скромні, але будуть. А вручатиме їх заслужений артист України Мирослав Маковійчук та артист Олег Колянківський.

Охочих побачити святого Миколая є вже чимало. Іван Пілат каже, що телефонували зі шкіл, садочків не лише міста, а й районів та домовлялися про зустріч зі святим Миколаєм.

Відвідування Резиденції буде платним. Поки директор музею не називає ціну, однак каже, що вартість буде невисокою.

«Ви знаєте, скільки коштує відвідування Резиденції святого Миколая в Івано-Франківській області? Близько 200 гривень. Трохи пізніше, ближче до відкриття, розкажемо, яка буде вартість у нас», — зазначив Іван Пілат.

DCIM100MEDIADJI_0227.JPG

Нагадаємо, що Резиденцію облаштують у будинку, який презентували до 35-річчя відкриття музею. Це – Хата Підгір’я, якій понад 120 років.

Коментарі