Новини

Українські школярі здобули 9 медалей на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики

Наступного року Україна вперше в історії проведе дві міжнародні учнівські олімпіади. 

Фото: Andrew Simon/Facebook

Українська команда на базі Малої академії наук виборола на Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики 9 медалей. Серед них — одне золото, три срібла та п’ять бронз. Про це повідомляє «Громадське».

За словами наукової співробітниці, яка супроводжувала українську команду, Оксани Вернидуб, цьогоріч усі 9 учасників — із медалями.

Організаторкою Міжнародної олімпіади стала Колумбія. Подія відбулася в «гібридному» форматі у зв’язку з карантинними обмеженнями. Тож головне журі працювало на місці, а паралельно з ними роботи перевіряли в Україні.

Самі учасники працювали й у своїх країнах. Зокрема українська команда зібралася на базі лабораторії Малої академії наук у Києві.

Учасники учнівських міжнародних олімпіад повинні бути не старшими 18, а також бути учнями середніх шкіл. Однак, до прикладу, якщо дитина закінчила школу цьогоріч та стала студентом, її допустять до участи.

Наступну олімпіаду проведуть в Україні

У 2022-му Україна вперше в історії офіційно прийме дві міжнародні учнівські олімпіади. Зокрема в грудні до України з’їдуться учні на наукову олімпіаду з природничих дисциплін. А вже впродовж 12-21 серпня 2022 року Україна прийме 15-ту Міжнародну учнівську олімпіаду з астрономії та астрофізики для учнів старших класів.

Організаторкою цих подій буде Мала академія наук України.

Коментарі