Новини

Українська ілюстраторка стала переможницею конкурсу в китайському Шанхаї

Мета конкурсу «The Golden Pinwheel» — пошук талановитих молодих ілюстраторів зі всього світу.

Фото: інстаграм Юлії Гвілим

Українка Юлія Гвілим перемогла в міжнародному конкурсі молодих ілюстраторів «The Golden Pinwheel». Про це повідомляють на офіційному сайті конкурсу.

Зокрема ілюстраторка перемогла в номінації «Golden Pinwheel Astra Award» із серією «What the moon told me» (у перекладі з англ. — «Що сказав мені місяць»). Її ілюстрації ввійшли до цьогорічного південнокорейського дитячого видання видавництва «Who’s Got My Tail». Для їхнього створення українка використовувала різні поєднання технік.

Ілюстрації Юлії Гвілим

Роботи переможців та фіналістів презентують на виставці ілюстрацій «Golden Pinwheel». Вона відбудеться під час міжнародного дитячого книжкового ярмарку у Шанхаї з 20 по 22 березня наступного року. Мета цього конкурсу — пошук талановитих молодих ілюстраторів зі всього світу.

Там Юлія Гвілим отримає винагороду 5 тисяч доларів, кубок та сертифікат. Також вона зможе укласти договір на видання книжки з ілюстраціями декількома мовами: китайською, німецькою, французькою, англійською та японською.

Довідка

Юлія Гвілим народилася в Києві, але вже 13 років проживає і працює в Гаазі (Нідерланди). Дівчина має досвід ілюстрування, графічного дизайну та написання художніх текстів, ігор і дитячих коміксів. Вона співпрацювала з данськими, китайськими, нідерландськими, українськими та південнокорейськими видавництвами.

Коментарі