На четвертому місці: Україна здобула вісім медалей на чемпіонаті світу з самбо

Україна вже вчетверте поспіль завершує світову першість із двома золотими нагородами.

Збірна України здобула вісім медалей на чемпіонаті світу з самбо. Ми опинилися на четвертому місці серед країн за медальним заліком. Найуспішнішою на чемпіонаті була жіноча команда.

Про це пише Суспільне Спорт.
Чемпіонат проходив у столиці Узбекистану Ташкенті. Збірна України завоювала на ньому два «золота» та три «срібла» й «бронзи». При чому Україна вже вчетверте поспіль завершує світову першість із двома золотими нагородами. Торік наша збірна завоювала 19 медалей та посіла третє загальнокомандне місце.
Українські самбістки показали на чемпіонаті найкращий результат за історію самбо в Україні, та принесли три медалі в жіночих дисциплінах. «Золото» здобула Юлія Гребеножко, для якої це перша нагорода такого рівня в кар’єрі.

У бойовому самбо Україна узяла дві медалі, золоту приніс 25-річний Владислав Руднєв.

Крім цього з жіночого самбо, срібні нагороди принесли Галина Ковальська та Анастасія Комович, а з чоловічого — Олексій Моісеєв. «Бронзу» принесли Дмитро Стеценко (чоловіки, до 88 кг), Ярослав Давидчук (чоловіки, до 98 кг), Петро Давиденко (бойове, до 88 кг).

Раніше ми писали, що буковинський спортсмен Василь Тудан став чемпіоном світу з самбо.