Це пов’язано зі стабілізацією показників захворюваности.
Сьогодні, 11 листопада, на засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій прийняли рішення відновити очне навчання у школах. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Чернівецької ОДА.
Діти вийдуть на навчання з 15 листопада. Це пов’язано зі стабілізацією показників захворюваности в Чернівецькій області.
«Наразі на території Чернівецької області за останні сім днів зафіксували зниження захворюваности на COVID-19 на 25%. Зокрема зниження спостерігають і серед дітей — на 33,5 %», — зазначають у комісії.
Майже всі школи области зможуть відновити роботу в умовах «помаранчевої» зони, де вакциновані понад 80% працівників. Якщо область потрапить у «червону», то навчання зможуть проводити 55% шкіл, де імунізовані 100% персоналу.