Чернівчанка Соломія Винник здобула «срібло» на чемпіонаті світу

У фіналі чернівчанка зустрілася з полячкою Ангеліною Лисак, але програла їй.

Чернівецька спортсменка Соломія Винник здобула друге місце на чемпіонаті світу з жіночої боротьби у віці до 23 років. Він відбувається у столиці Сербії Белграді. Про це йдеться на сайті чемпіонату.

У півфіналі змагання Соломія Винник перемогла суперницю достроково, їй вдалося вийти до «золотого» фіналу в категорії 59 кілограмів. У фіналі чернівчанка зустрілася з полячкою Ангеліною Лисак, але програла їй.

Також у складі жіночої збірної з вільної боротьби у Белграді змагається і сестра Соломії — Марія Винник. Вона виступає у ваговій категорії 53 кілограми.

Марія програла у півфіналі чемпіонату та боротиметься за бронзову медаль.

Довідка

19-річна Соломія Винник раніше вигравала «бронзу» на чемпіонаті Європи з вільної боротьби. Вона також чемпіонка Європи серед юніорів у категорії 59 кілограмів.

Багаторазова чемпіонка українських змагань.