Новини

Подяка за роботу під час пандемії: IKEA виплатить своїм працівникам понад мільйон євро

Винагороду отримають 170 тисяч людей у всьому світі.

Фото: 112 International

Популярна у світі мережа меблевих магазинів IKEA виплатить понад мільйон євро своїм працівникам за зусилля, докладені під час пандемії. Це зроблять саме в Південно-Східній Європі, зокрема і в Україні. Про це пише Wonderzine.

У компанії розповіли, що таким чином підтримують своїх працівників.

«Із самого початку пандемії ми намагалися підтримувати наших співробітників відповідно до наших цінностей та гуманістичного підходу. Ця винагорода – ще один крок у цьому напрямку», – сказала Вікторія Новохацьки, менеджерка з персоналу в IKEA в Україні.

Винагороду отримають 170 тисяч людей у всьому світі, які працюють у компанії не пізніше як з 31 серпня 2021 року. Всього на виплати виділили 1 038 000 євро. Винагороди працівники отримають у січні 2022 року.

«Наші працівники доклали неймовірних зусиль, щоб збільшити онлайн-продажі та налаштувати роботу як магазину, так і пунктів видачі товарів згідно з епідеміологічними заходами. Ми хочемо подякувати їм за самовідданість, сміливість, зусилля, за внесок у створення кращого повсякденного життя для багатьох людей і в досягнення чудових результатів IKEA в Україні», – сказав Флоріан Меллє, менеджер IKEA в Україні.

Раніше IKEA запустила кампанію «Усе добре?» (Are you OK?), спрямовану на підвищення обізнаности про важливість ментального здоров’я під час пандемії. Тоді працівникам надали додатковий оплачуваний вихідний (Me-day) і подарункову картку IKEA на суму 50 євро.

Зазначимо, що перший магазин IKEA в Україні відкрився 1 лютого 2020 року.

 

Коментарі