Дефлімпійська збірна України з баскетболу виграла чемпіонат Європи

У фіналі українська команда здолала росіян.

Чоловіча дефлімпійська збірна України з баскетболу здобула перемогу на чемпіонаті Європи. Він відбувався в Пескарі, Італія.

Більшість учасників — із Дніпропетровської области.

Як повідомляє Федерація баскетболу України, наша збірна була серед десяти команд-учасниць. У фіналі вона перемогла команду Росії з рахунком 60:44.

Також на турнірі виступала жіноча команда з України, яка посіла п’яте місце серед семи команд.

Обидві збірні вирушать на літні Дефлімпійські ігри, що відбуватимуться з 1 по 15 травня 2022-го в Бразилії. Згідно з офіційним повідомленням від Оргкомітету Ігор, рішення про відтермінування змагань спричинене обмеженнями, що викликала пандемія COVID-19.

Довідка

Дефлімпійські ігри (Паралімпійські ігри) — спортивні змагання найвищого рівня, санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом. Їх проводять для людей, які не чують.