Збірна України з боксу стала другою у командному заліку молодіжного чемпіонату Європи

Українці виграли 14 медалей, три з яких – золоті.

Фото fbu.org.uа

Молодіжна збірна України з боксу закінчила виступи на чемпіонаті Європи, який проходив у місті Будва (Чорногорія).

У фінальних двобоях взяли участь семеро українців, і троє з них здобули перемоги, посівши у підсумку перші місця.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації боксу України (ФБУ).

«У вирішальних боях за «золото» харків’янин Айдер Абдураімов (54 кг) здолав Георгія Саджаї з Грузії, Бозорбой Матякубов з Кропивницького (67 кг) виграв у іспанця Франка Мартінеса, а харків’янка Вероніка Накота (70 кг) виявилася сильнішою за Анастасію Демурчян з Росії», – йдеться у повідомленні.

У підсумку українська команда завоювала 14 медалей – 3 золоті, 4 срібні і 7 бронзових. У загальнокомандному заліку наша збірна посіла друге місце.

Загалом на молодіжному Євро з боксу виступили 339 боксерів з 38 країн.