Новини

Усі квитки повертають: театральний фестиваль «Золоті оплески Буковини» скасували

Наразі всім, хто придбав квитки, повертатимуть кошти у касі театру. Коли будуть відомі дати нового фестивалю – відкриють продаж квитків заново.Театральний фестиваль комедій «Золоті оплески Буковини», який запланували на 22-31 жовтня, скасували.

Цю інформацію у коментарі «Шпальті» підтвердив директор Чернівецького муздрамтеатру Юрій Марчак.

За його словами, наразі фестиваль анулювали. Планують його провести тоді, коли на це будуть відповідні дозволи та певні умови карантинної зони. Навіть про приблизні дати фестивалю наразі говорити не можна.

«Сумно, та фестивалю не буде. Через перевезення і ці нові правила перетинання областей. Усім акторам потрібно мати свіжий ПЛР-тест, зроблений за останні 72 години, або ж паспорт вакцинації, щоб сісти у громадський транспорт. А колективи їдуть до нас потягом чи автобусом. Наш закордонний гість фестивалю, одна з його родзинок — Ботошанський театр — взагалі змушені будуть після приїзду з України 14 днів бути на самоізоляції», — розповів Юрій Марчак.

Також він сказав, що наразі невідомо, коли відбудеться фестиваль і чи вдасться його взагалі провести. Тому люди, які придбали квитки на фестиваль вистави, можуть повернути їх у каси театру.

«Ні про які терміни ми говорити не можемо. Переносимо на невизначений термін. Не можемо сказати, коли це закінчиться, адже не все залежить від нас. Саме тому гроші людям повертаємо зараз. Коли будемо говорити про проведення фестивалю точно – запустимо новий продаж», — додав він.

Нагадаємо, у Чернівецькому обласному музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської скасували покази всіх вистав.

Цими вихідними театр покаже «Подорожі з ангелом» і дитячу виставу.

 

 

 

Коментарі