Новини

У Чернівцях презентували культурний простір «Ivan Hub». Це буде місце «соціального нетворкінгу»

Напрямки роботи «Хабу» передбачають музичні концерти, літературні заходи та дослідження кінематографу.

У п’ятницю, 24 вересня, відбулася презентація простору «Ivan Hub» на базі Культурно-мистецького центру імені Івана Миколайчука.

«Ivan Hub» — мультидисциплінарна платформа для культурної взаємодії, що дозволить центру Миколайчука виробляти внутрішній продукт та презентувати його. Крім того, команда культурного простору готова залучати всіх зацікавлених людей зі своїми проєктами. Це стане місцем «соціального нетворкінгу».

Відкрив та презентував культурний простір лідер гуртів «Оркестр Че», «Мантри Керуака» та учасник гурту «Лінія Маннергейма» Олег Каданов.

«Страшенно приємно долучитися до відкриття цього заходу, а також бачити, як місто рухається вперед. Культура не стоїть на місці, і це дуже надихає», — розповів музикант.

Протягом усього виступу Олег Каданов показував музичні експерименти у вигляді поєднання акустики, звучання гітари та авторських текстів.

Організатори повідомили, що культурний простір буде функціонувати на постійній основі. Графік — від 11 до 19 години.

Напрямки роботи «Хабу» передбачають як музичні концерти, так і літературні заходи та дослідження кінематографу. Команда Ivan Hub’у організувала регулярний кіноклуб, де відвідувачі зможуть переглядати фільми різних жанрів. Зокрема представлятимуть як сучасні, так і класичні, нішеві, арт-хаусні стрічки, архіви Довженко-Центру та фільми бібліотеки Docudays. Також у культурному просторі представлятимуть прем’єри стрічок молодих українських режисерів.

Частину заходів «Ivan Hub» проводитимуть у кінозалі й музеї, проте найбільше — у фоє.

Наступний захід анонсували в цю неділю, 26 вересня, о 18:30.

Фото Ігоря Константинюка

Коментарі