Україна виборола ще одну – бронзову медаль – на чемпіонаті світу з веслування

Це п’ята медаль на чемпіонаті світу.

Україна виборола п’яту медаль на чемпіонаті світу з веслування на каное та байдарках, що проходить у Копенгагені. Українки у жіночій каное-четвірці здобули «бронзу» на дистанції 500 метрів.

Про це пише Суспільне.

Зазначають, що Україна перед завершальним днем фіналів йшла лідером у медальному заліку чемпіонату світу, вигравши чотири медалі, три з яких – золоті. Дві медалі були здобуті саме у жіночому каное: Людмила Лузан та Анастасія Четверікова виграли «золото» у каное-двійці, після чого Лузан ще виграла в одиночці.

У заїзді на дистанції 500 метрів брали участь четверо спортсменок: Людмила Лузан, Олена Циганкова, Юлія Колесник та Анастасія Четверикова.

Українські спортсменки продемонстрували результат 1.49,79, пропустивши вперед збірні Угорщини і Білорусі.

До речі, Людмилі Лузан має історичне досягнення для українського веслування. 24-річна українка тричі піднімалася на п’єдестал пошани на цьому чемпіонаті. Раніше жодному українському спортсменові не вдавалося виграти три медалі на одному чемпіонаті світу з веслування.

Загалом у скарбничці України наразі 5 медалей: три золоті, одна бронзова та одна срібна нагороди.

Раніше золото виграв дует Людмили Лузан і Анастасії Четверикової на каное.

Крім того, Лузан виграла срібну медаль в одиночному заїзді.