Новини

Шумпетерівська школа інновацій: у Чернівцях запрацювала нова освітня платформа

Школа співпрацюватиме з Чернівецьким національним університетом та Чернівецькою міською радою.

У Чернівцях офіційно відкрили Шумпетерівську школу інновацій.

Школа допомагатиме підприємцям та представникам сектора публічного управління навчитися інноваційних управлінських компетенцій та освоїти практичні інструменти введення, систематизації та масштабування бізнесу і публічного адміністрування.

«Місія школи – розвинути теорію творчого руйнування Шумпетера і повернути її в центр із периферії. А також підтримувати тих людей, які «штовхають» творче руйнування. Школа буде організовувати не лише освітні і навчальні події, а й консалтингову роботу. Дуже важливо нам усім долучитися до глобальних кіл шумпетеріанців. Нам треба доганяти світ, а теорія Шумпетера і практика є найкращими у цьому плані», — зазначив співзасновник Шумпетерівської школи інновацій Павло Шеремета.

Школа співпрацюватиме з Чернівецьким національним університетом та Чернівецькою міською радою за сприяння бізнесменів краю.

«Сьогодні почалася перша програма школи «Вихід на нову орбіту: Шумпетерівські візії». Цільова авдиторія – підприємці, представники публічного адміністрування і практики, яким потрібна додаткова освіта. Школа інновацій – це платформа, яка розрахована на практиків. Освітня програма – піврічна і має 7 модулів, кожен із яких триває 2 дні. Це інтенсив, який вестимуть бізнес-коучі. Нам важливо, щоб підприємець думав по-новому, щоб з’являлося джерело натхнення. Адже підприємництво та інновації – це ті рушії, які необхідні Україні, щоб ми не відставали, рухалися вперед», — зазначив співзасновник Шумпетерівської школи інновацій Руслан Білоскурський.

Також він додав, що у програмі, крім бізнес освіти, будуть і наукові дослідження.

Фото Володимира Гуцула

Коментарі