Єлизавета Мерешко здобуває ще одну срібну медаль на Паралімпійських іграх 2020

Українка знову побила паралімпійський рекорд із параплавання.

У другий день Паралімпійських ігор у Токіо 29-річна плавчиня Єлизавета Мерешко здобула «срібло» для української збірної у запливі 200 метрів комплексним стилем. Про це пише УНН.

Перед фінальним запливом Мерешко змагалася у кваліфікації разом зі ще двома українками — бронзовою призеркою Анною Гонтар та Анастасією Завалій. Проте вийти у фінал змогла лише Мерешко. Вона знову встановила світовий паралімпійський рекорд — українська спортсменка подолала дистанцію за 2:56.90 хвилин. Тільки вчора на відкритті ігор вона встановлювала рекорд на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Головною суперницею Мерешко у фіналі знову була американка Елізабет Маркс.

Перші 50 метрів батерфляєм українка програла Маркс, а уже на спині її випередила, хоча поступилася німкені Шотт. На фініші вона випередила німкеню, але поступилася британці Мейсі Саммерз-Ньютон. Остання побила світовий рекорд Мерешко.

Нагадаємо, що вчора Єлизавета Мерешко здобула золоту медаль — вона прибула першою на запливі в дистанції 50 метрів вільним стилем.

Для України це вже 9 медаль на XVI Паралімпійських іграх у Токіо.