Новини

Театральні вистави та публічні інтерв’ю з митцями: відома цьогорічна програма фестивалю «Meridian Czernowitz»

На фестивалі проводитимуть виставу «Хлібне перемир’я» за п’єсою Сергія Жадана.

З 3 по 5 вересня у Чернівцях проходитиме ХІI Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz. Його проведуть наживо, на відміну від минулого року, коли через локдаун фестиваль відбувався онлайн. Для чернівчан і гостей міста організатори підготували насичену літературно-музичну програму. У рамках фестивалю відбудуться поетичні читання та інтерв’ю з відомими письменниками й поетами, дискусії, театральні вистави. Крім того, презентують нові книжки відомих українських письменників.

На фестиваль завітають Сергій Жадан, Катерина Калитко, Ігор Померанцев, Юрій Андрухович, Алла Заманська, Артем Чех, Андрій Любка, Тарас Прохасько, Марк Бєлорусець, Ірина Цілик та Роман Малиновський.

З іноземних митців будуть Фархад Шовґі, Крістіан Ленерт, Майя Гадерлап (онлайн), Антоніо Фіан,  Рудольф Буссманн, Ноам Партом, Томер Дотан-Дрейфус, Крістіан Дімер, Анатолій Вишевський, Борис Брикер, Пітер Залмаєв та Хосе А. Кампос.

Серед іншого, на Meridian Czernowitz відбудеться презентація нової книжки Анатолія Вишевського та Бориса Брикера «Мы не говорим на идиш», а також презентація дебютної збірки оповідань Романа Малиновського «Солодке життя». Крім того, представлять новий роман Артема Чеха «Хто ти такий?» та фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» за мотивами роману.

Також на фестивалі проводитимуть виставу «Хлібне перемир’я» за п’єсою Сергія Жадана та перформанс за новим романом Юрія Андруховича «Радіо Ніч».

Цьогоріч у міжнародному проєкті візьмуть участь і молоді чернівецькі поети, які проводитимуть читання. Серед учасників: Тамара Гаврилюк, Вадим Герман, Єгор Дьомін та Андрій Куранов.

Повну програму фестивалю можна переглянути тут. Онлайн-трансляцію всіх подій можна буде дивитися на офіційній сторінці Meridian Czernowitz у фейсбуку та на сайті проєкту. Більшість заходів супроводжуватимуть перекладом німецькою мовою.

Вхід на всі події вільний. 

Коментарі