Новини

Бельгія відкрила кордони для українців

Тепер у країну можна в’їжджати навіть із туристичною метою.

Фото Olivier Depaep, unsplash.com

Бельгія з 17 липня відкрила кордони для всіх типів подорожей українців. Віднині у країну можна в’їжджати навіть із туристичною метою.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Також про це йдеться на інтерактивній карті МЗС, а ще підтверджує Посольство Бельгії в Україні.

«Щоб в’їхати до Бельгії, потрібно мати діючий біометричний паспорт, документ про підтвердження мети поїздки (наприклад, резервування готелю), підтвердження фінансової спроможності та поліс медичного страхування», — йдеться у повідомленні.

Крім цього, усі мандрівники повинні за 48 годин до прибуття в Бельгію заповнити Passenger Locator Form (PLF). Форму має заповнювати кожен турист від 12 років.

Після заповнення ви отримаєте на електронну пошту QR-код, який потрібно буде показати на пунктах контролю в Бельгії.

Однак Бельгія забороняє в’їзд у країну людям (крім певних винятків), які упродовж останніх 14 днів були на території країн, що визначили, як дуже ризиковані. Їхній перелік можна знайти тут.

Зазначають, що Рада Європейського Союзу 15 липня внесла Україну у список держав, щодо яких країнам-членам ЄС рекомендовано зняти ковідні обмеження на в’їзд.

Раніше ми писали про те, що Словаччина змінила умови в’їзду: що варто знати українцям.

 

Коментарі