Новини

В Україні під час п’ятого етапу вакцинації проти COVID-19 дозволять щепити дітей

МОЗ вже затвердило алгоритм, за яким вакцину виробництва Pfizer будуть використовувати для щеплення дітей.

Фото Ramin Talebi, unsplash.com

Щепити дітей проти COVID-19 в Україні дозволять під час п’ятої хвилі вакцинації.

Про це під час національного діалогу про вакцинацію від коронавірусної хвороби «Між хвилями» повідомив керівник національної програми імунізації Центру громадського здоров’я Олександр Заїка, передає Уніан.

«Так, буде дозволено вакцинувати дітей, але потрібно буде зважати на наші рекомендації, рекомендації технічної групи експертів з імунопрофілактики, яким саме дітям в першу чергу треба буде надавати перевагу. Якщо ми говоримо про дітей від 12 до 16 років, то ми знаємо, що вакцинувати будуть Pfizer», — сказав він.

Заїка зазначив, що МОЗ вже затвердило алгоритм, за яким будуть використовувати вакцину Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech для дітей.

«Ми вже затвердили алгоритм, за яким ми будемо використовувати вакцину Pfizer серед дітей віком від 12 років. Ми знаємо, що від 9 липня затверджена вже оновлена інструкція. Так Pfizer можна буде використовувати по двохдозній схемі для дітей віком від 12 років. Але є певні умови, за яких це можна робити», — сказав він.

Зазначається, що 23 червня в Україні стартував четвертий етап вакцинації від COVID-19.Під час цього етапу щеплять людей старше 60 років. А також людей віком 18-59 років, які мають супутні захворювання, ув’язнених, персонал пенітенціарних закладів та слідчих ізоляторів.

На п’ятому етапі вакцинуватимуть тих, хто не потрапили до пріоритетних груп.

Нагадаємо, що Україна запровадить жорсткі обмеження на в’їзд із п’яти країн через штам «Дельта».

 

 

Коментарі