Збірна України з боксу серед юніорів тріумфально завершила виступи на чемпіонаті Європи. Українці вибороли 19 медалей

Це один із найкращих результатів юніорської збірної України за всю історію її виступів на континентальних першостях.

Збірна України з боксу серед юніорів тріумфально завершила виступи на чемпіонаті Європи свого віку.  Змагання тривали 10 днів — з 1-го по 11 липня — у столиці Грузії Тбілісі.  Про це повідомляє Федерація боксу України.

Загалом українські спортсмени вибоксували 19 медалей із 26 можливих: 4 золотих, 7 срібних і 8 бронзових.

Українська команда посіла друге місце у підсумковому командному заліку. Це один із найкращих результатів юніорської збірної України за всю історію її виступів на континентальних першостях.

Учора, 11 липня, відбулися фінальні поєдинки за участю українських спортсменів на чемпіонаті Європи.

Чемпіонами та володарями золотих медалей турніру стали: Олексій Степанов (75 кг), Олег Гічва (66 кг), Ренат Чубревичев (46 кг) та Поліна Черненко (+80 кг).

Переможці турніру отримають по 4 тисячі доларів, срібним призерам AIBA надає приз у розмірі 2 тисяч доларів, обом бронзовим призерам — по 1 тисячі доларів кожному. Нагороди рівні як для юніорів, так і для юніорок у всіх 13 вагових категоріях.