Новини

Норвезьких блогерів змусять позначати відретушовані фото

У такий спосіб уряд намагається боротися з «нереалістичними стандартами краси», які, на його думку, нав’язують соцмережі.

Фото: Mateus Campos Felipe, Unsplash

У Норвегії блогерів та інших впливових осіб зобов’яжуть позначати розміщені в соціальних мережах рекламні фотографії, які були відретушовані.

Як повідомляє “Детектор медіа“, про це пише Dazed.

Парламент ухвалив відповідні поправки до закону про маркетинг. За них проголосували 72 депутати, проти висловилися 15. Ініціатива належала Міністерству в справах дітей та сім’ї. У такий спосіб уряд намагається боротися з “нереалістичними стандартами краси”, які, на його думку, нав’язують соцмережі.

Тепер рекламні фото, на яких змінили розмір або форму тіла, обличчя або відретушували шкіру, повинні будуть мати затверджену міністерством позначку. Зокрема, це стосується збільшених губ або “доданих” м’язів.

Поправки стосуватимуться інфлюенсерів і блогерів в усіх соцмережах, а рекламними вважатимуться всі фото, за які автор отримав “гроші або яку-небудь вигоду”. Як відстежуватимуть виконання закону та коли саме він набере чинності – не уточнюється.

Раніше ми писали, що у Великій Британії б’юті-бренди і блогери, які рекламують косметику і продукти по догляду за шкірою, вже не можуть використовувати фільтри та ретушувати світлини.

Коментарі