Новини

Блогерам почали забороняти використовувати фільтри, що змінюють зовнішність

Ще одним поясненням цього є те, що дивлячись на ретушовані фото знаменитостей у соцмережах, люди починають шукати недоліки в собі і зрештою не почуваються ні красивими, ані щасливими.

Фрагмент проєкту «Barber Shop»

У Великій Британії б’юті-бренди і блогерери, які рекламують косметику і продукти по догляду за шкірою, вже не можуть використовувати фільтри та ретушувати світлини, пише BBC.

Таке правило сворили в Управлінні зі стандартів реклами Великої Британії (ASA) у відповідь на кампанію #filterdrop – заклик до лідерів думок позначати відретушовані знімки відповідним хештегом. У організації вважають, що ретуш перебільшує ефект б’юті-продуктів, обманює аудиторію і прирівнюється до недобросовісної реклами.

Нова постанова поширюється на всі соцмережі та стосуватиметься не тільки блогерів і знаменитостей, які рекламують косметику, але і б’юті-брендів. В ASA вважають, що вказівки ​​на використання фільтра у рекламному контенті недостатньо, тому їх використання забороняють повністю.

До речі, 2020 року деякі блогери вже почали кампанію #filterdrop. Вона почали показувати в Instagram «своє справжнє обличчя». Такий хід підтримали сотні жінок і чоловіків, які викладали в соцмережі свої фото без фільтрів. Ще одним поясненням цього є те, що дивлячись на ретушовані фото знаменитостей у соцмережах, люди починають шукати недоліки в собі і зрештою не почуваються ні красивими, ані щасливими.

 

Коментарі