Новини

В Україні розпочалася четверта хвиля вакцинації

Станом на 23 червня в Україні зробили 2 149 244 щеплення проти COVID-19.


В Україні стартував 4-й етап вакцинації від COVID-19. Так, наразі щеплять людей, старших за 60 років. А також віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі і слідчих ізоляторів.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА, одночасно продовжують щеплення пріоритетних груп із попередніх етапів. Наприклад, це медики та інші працівники закладів охорони здоров’я, мешканці та персонал будинків для літніх людей і спеціалізованих інтернатів, маломобільні громадяни, соціальні працівники та священнослужителі, освітяни, військовослужбовці й інші люди, від яких залежить функціонування держави.

Також на підконтрольній Українському уряду території щеплюють громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

Крім того, вже розпочалася вакцинація організованих колективів, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих щепитися.

Також у центрах вакцинації у Чернівцях щеплюють усіх охочих, хто записався до листа очікування.

Станом на 23 червня в Україні зробили 2 149 244 щеплення проти COVID-19. Одну дозу вакцини отримали 1 755 137 людей, дві дози та завершили вакцинацію 394 107 осіб.

Коментарі