Новини

Укрзалізниця запускає нові поїзди до моря: перелік

Курсуватимуть із Кривого Рога, Дніпра та Івано-Франківська.

Фото finbalance.com.ua

Укрзалізниця призначає нові поїзди до моря з різних регіонів України. Зараз на черзі — два потяги, які курсуватимуть до Генічеська.

Про це повідомляє пресслужба УЗ

Так, із 3 червня курсуватиме потяг №204/190 сполученням Кривий Ріг, Дніпро — Генічеськ. Він відправлятиметься з Кривого Рога по непарних числах о 18:50. І курсуватиме через Нікополь, Запоріжжя, Мелітополь та Новоолексіївку. А прибуватиме до узбережжя о 3:40.

У зворотному напрямку потяг №189/203 курсуватиме з 6 червня. Він вирушатиме з Генічеська о 22:57 та прибуватиме до кінцевої зупинки о 7:43.

Також запускають потяг №231/232 сполученням Івано-Франківськ — Генічеськ. Він курсуватиме з 5 червня по непарних числах, відправлятиметься з Івано-Франківська о 14:42 та прибуватиме до Генічеська о 17:50 наступного дня.

У зворотному напрямку потяг №232/231 курсуватиме по парних числах. Вирушатиме з Генічеська об 11:20, прибуватиме до Івано-Франківська о 13:08 наступного дня. Буде їхати через Новоолексіївку, Мелітополь, Запоріжжя, Дніпро, Козятин, Шепетівку та Львів.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» спільно з електронною онлайн-бібліотекою Librarius у тестовому режимі запускають онлайн-бібліотеку. Там є безкоштовні та платні книжки, які дотичні до теми залізниці або які часто обирають пасажири в дорогу. Загалом бібліотека містить близько 5 тисяч книжок, третина з яких – безкоштовна.

Коментарі