Новини

В Україні з’явився Кіберцентр для захисту держструктур та бізнесу від кібератак

Кіберцентр захищатиме критичну інформаційну інфраструктуру та навчатиме протидіяти кібератакам працівників інших структур.

Фото Міністерства цифрової інформації

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації представила Кіберцентр UA30 – державний центр реагування на кіберінциденти, а також отримання навичок і знань у сфері кіберзахисту.

Про це повідомляє Liga.net.

Серед пріоритетів Кіберцентру – захист критичної інформаційної інфраструктури, в яку входять державні реєстри, цифрові послуги, державні інформаційні ресурси та інформаційні системи критичних компаній.

До складу Кіберцентру UA30 також входить оновлений ​​тренінговий майданчик з унікальною технологією відпрацювання реальних сценаріїв кібератак у навчальному середовищі. У світі налічується всього близько 20 таких платформ, шість із яких у США, зазначають у відомстві.

У центрі працює урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA. Це єдина команда з України, яка має акредитацію у FIRST і може оперативно взаємодіяти з командами реагування з 97 країн світу.

Кіберцентр надаватиме послуги кіберзахисту, виявлення і реагування на кіберзагрози як для державних організацій, так і для бізнесу та пересічних громадян. Цей захист раніше був доступний лише державним структурам, зазначають у відомстві.

Коментарі