Офтоп

Іспанець створив для своєї бабусі телефонний комутатор для обміну миттєвими повідомленнями в телеграмі

Yayagram створено на основі мікрокомп’ютера Raspberry Pi 4 та мови програмування Python для надсилання та отримання повідомлень.

Оригінальна версія

Якщо ви хочете спілкуватися зі своєю бабусею у Telegram, а у неї немає смартфона, вам доведеться придбати їй його. Потім потрібно буде навчити її користуватися iOS або Android; як керувати сповіщеннями і тощо. Ви можете навчити її цього всього або ж просто створити для неї телефонний комутатор 1900-х років, за допомогою якого можна надсилати та отримувати повідомлення Telegram.

Саме таким шляхом пішов користувач Twitter @mrcatacroquer (справжнє ім’я Мануель Лусіо Дальо) та винахідливий онук для своєї yaya (з кастильської «бабуся»), створивши пристрій під назвою Yayagram. Це комутатор, під’єднаний до програми обміну миттєвими повідомленнями Telegram. Для того, щоб надіслати повідомлення, бабуся повинна вставити кабель у роз’єм з іменем отримувача. Потім їй потрібно натиснути й утримувати кнопку, щоб записати голосове повідомлення, говорячи у мікрофон. Далі бабуся отримує відповідь у вигляді роздруківки на термопапері.

Yayagram створено на основі мікрокомп’ютера Raspberry Pi 4 та мови програмування Python для надсилання та отримання повідомлень. Мануель розповів, що у його бабусі проблеми зі слухом, тому їй важко користуватися телефоном. Він створив Yayagram, щоб старенька могла спілкуватися з родиною у період пандемії.

Наразі Yayagram – це пристрій, яким користуються лише у родині Мануеля, але він планує створити керівництво з його збірки, за допомогою якого інші зможуть самостійно зробити подібний Yayagram.

 

Коментарі