Новини

Чи житиме паперова книга в час глобальної цифровізації

Лише 43% українців читають книги, однак 74% наших читачів надають перевагу паперовим виданням.

Через масове поширенням смартфонів, планшетів і електронних книг в останні кілька років багато хто віщував, що друковані книги незабаром «вимруть». Однак не зважаючи на те, що люди справді використовують свої ґаджети для читання, паперовою продукцією досі користуються, коли мовиться по читання книг.

До прикладу, за даними дослідження Statista’s Advertising & Media Outlook, яке провели протягом 2020 року, люди по всьому світу продовжують надавати перевагу паперовим книгам над електронними. Це при тому, що світ пережив рік пандемії, коли книжкові магазини були змушені зачинятися через карантин. 

Тим не менш, в США електронні книги дуже популярні. Там 23% населення купили їх впродовж минулого року. Але 45% віддали перевагу паперовим книгам. Найвищий розрив у Німеччині, де паперові книги купували у 2020 році 58% населення, а електронні — тільки 10,4%.

До речі, електронні книги найбільш популярні у Китаї.

А за даними соціологічних досліджень Research & Branding Group, 74% українських читачів також надають перевагу паперовим книжкам. Щоправда, 57% населення зізналися, що майже не читають книг.

А щоб завжди знати, яка книга варта вашої уваги, читайте рецензії нашої книжкової оглядачки Лілії Шутяк.

Коментарі