Новини

Продаж iPhone без зарядних пристроїв збереже понад 860 тисяч тонн металу

Таку заяву днями зробила компанія Apple.

Фото Rami Al-zayat, unsplash.com

Компанія Apple заявила, що рішення не комплектувати iPhone 12 адаптерами живлення дасть змогу заощадити 861 000 тонн міді, цинку та олова.

Про це повідомляє Укрінформ.

Менша компактна упаковка також забезпечить компанії швидку доставку. За інформацією Apple, транспортні піддони перевозитимуть на 70% більше коробок з iPhone 12.

У звіті про екологічний прогрес Apple заявила, що зменшила викиди CO2 до 22,6 млн із 25,1 млн тонн у 2019 році. Технологічний гігант також зменшив споживання енергії на 13,9 мільйона кВт-год.

У звіті відзначається робота, яку проводять в лабораторії відновлення матеріалів Apple у Техасі. Зокрема, йдеться про вагомі результати у відновленні рідкісноземельних елементів, сталі та вольфраму із перероблених айфонів.

Apple заявляє, що в одній метричній тонні компонентів, яку його робот Дейзі видаляє з iPhone, є стільки ж золота та міді, скільки у 150 метричних тоннах видобутої руди. Компанія також повідомила, що минулого року 39 000 метричних тонн електронних відходів уникли потрапляння на звалища.

Оригінальні зарядні пристрої, починаючи з моделі iPhone 12, більше не входять в стандартну комплектацію. Однак багато прихильників бренду негативно оцінили таке рішення. Бразилія, зокрема, оштрафувала компанію Apple на 2 млн дол. за те, що вона продавала iPhone 12 без зарядного пристрою.

 

Коментарі