Новини

Англійська для дітей з інвалідністю. У Чернівцях стартує інклюзивний проєкт  

Викладачі англійської будуть вчити іноземної мови дітей з інвалідністю, які є вихованцями спеціалізованого закладу.

Фото Element5 Digital, unsplash.com

У Чернівцях стартує новий інклюзивний проєкт для дітей з особливими освітніми потребами.

З 20 квітня упродовж місяця для учнів КЗ «Чернівецька спеціальна ЗОШ №3» центр іноземних мов Learn&Go організовує соціальний проєкт «Англійська для дітей з інклюзією».

Як розповіла у коментарі «Шпальті» власниця мовної школи та кураторка благодійного проєкту Анастасія Овачук, ці уроки — ініціатива викладачів англійської. Проєкт благодійний, тож заняття будуть проводити на безоплатній основі.

«Це соціальний проєкт, який ми організовуємо спільно з нашими викладачами. Ми зацікавлені у розвитку та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами, і ми вирішили залучити їх до вивчення англійської. Знаємо, що в своєму навчальному закладі цю мову діти не вивчали. Тому ми спробуємо їх знайомити з нею з нуля. Цей курс пробний і триватиме до кінця травня. Але ми би хотіли, щоб наша співпраця з цим закладом була довготривалою. Будемо бачити, наскільки будуть зацікавлені діти у такому форматі навчання, можливо, відкриємо окремі курси англійської для них влітку», — розповіла Анастасія.

Вона додала, що у навчальному закладі вже ділять діток на групи: за віковою категорією та за освітніми можливостями, враховуючи їхні нозології.

Уроки проводитимуть двічі на тиждень. Найменші дітки будуть займатися 15-20 хвилин. Для підлітків уроки триватимуть 30-40 хвилин.

«Усе буде відбуватися у грайливій формі, ми відтворюватимемо різні ситуації, і все буде у форматі, який не обтяжуватиме діток», — додала волонтерка.

У майбутньому викладачі планують проводити такі заняття з дітками з інших навчальних закладів.

Нагадаємо, в Україні створять інклюзивний туристичний маршрут для людей із порушенням зору.

 

 

Коментарі