Новини

До рейтингу Forbes 30 Under 30 увійшли 8 українців: хто вони

Рейтинг Forbes 30 Under 30 – це списки найуспішніших людей до 30 років у своїх галузях, які щороку видає журнал Forbes і його регіональні видання. 

фото журналу “Бізнес”

Восьмеро українців увійшли до європейського рейтингу 30 Under 30 2021 від журналу Forbes.

У категорії Technology відзначили:

– співзасновників застосунку Reface Ярослава Бойка (29 років), Дениса Дмитренка (29 років), Романа Могильного (29 років);

– співзасновників сервісу Flawless App Лізу Дзюбу (29 років) й Ахмеда Сулеймана (25 років);

– засновницю платформи A-LabInsider Інну Заіменко (29 років), яка зараз живе в Берліні.

Reface – це додаток, який замінює обличчя на фото або відео зі збереженням міміки за допомогою штучного інтелекту. У березні кількість його завантажень сягнула 100 мільйонів, випередивши TikTok, Netflix і Disney.

Flawless App — це сервіс для порівняння дизайну з реальним мобільним застосунком під час розробки. Flawless App бере бажаний дизайн і накладає на наявний додаток прозорим шаром поверх або розділяючи екран. Це дозволяє виявити всі недоліки і розбіжності з тим, яким повинен бути додаток і яким він вийшов. Flawless App користуються розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify. Торік стартап продали американській компанії Abstract.

До категорії Social impact увійшов Федір Сердюк (25 років) – співзасновник проєкту Fast – програми навчання навичок першої допомоги.

У розділі Finance відзначили Сергія Герасимовича (29 років) з проєктом EZ Blockchain, який займається розробкою інфраструктури для видобутку блокчейнів – допомагає використовувати енергію, зменшуючи викиди. Зараз живе у Чикаго.

Нагадаємо, 2020 року до європейського рейтингу 30 Under 30 від журналу Forbes увійшла українська реперка Alyona Alyonа.

Рейтинг Forbes 30 Under 30 – це списки найуспішніших людей до 30 років у своїх галузях, які щороку видає журнал Forbes і його регіональні видання. 

 

Коментарі