Новини

Озеленення Чернівців: містянам безкоштовно роздаватимуть саджанці дерев

Охочі зможуть безкоштовно отримати саджанці клена, берези, червоного дуба та липи.

10 квітня у Чернівцях у межах всеукраїнської акції «Озеленення України» містянам безкоштовно роздаватимуть саджанці дерев.

Про це у коментарі «Шпальті» розповів координатор проєкту «Озеленення України» на Буковині Павло Колядинський.        

Він додав, що цьогорічна подія є продовженням акції «1 000 000 дерев за 24 години», яка стартувала 2020 року. Щоправда, цьогоріч дерева не розвозитимуть охочим.

«Торік ми анонсували прийом заяв від людей, які готові долучитися до акції, і самі ж розвозили їх по місту. Цього року вирішили, що люди, які захочуть, самі приїдуть і заберуть деревця. Прийти може будь-хто. Але ми не будемо давати більше 20 саджанців в одні руки. До того ж, бажано, аби нам пізніше відправили фотозвіт щоб ми бачили, де саме посадили дерева. Акція спрямована на озеленення саме міста, тому садити люди мають не на приватних дачах чи деінде», — наголосив активіст.

10 квітня охочі зможуть забрати саджанці з вулиці Каспрука, 2, навпроти входу в політехнічний коледж: саджанці клена, берези, червоного дуба та липи.

Підійти туди можна буде з 10:00 до 13:00. Саджанців буде орієнтовно 800, тому роздаватимуть їм тим, хто перший підійшов.

 

Коментарі