Новини

Facebook показала браслет для управління доповненою реальністю за допомогою сили думки

У компанії розраховують, що браслет дозволить, наприклад, переміщати віртуальні об’єкти або набирати текст без використання фізичної клавіатури.

фото tech.fb.com

Компанія Facebook представила прототип браслета, що використовує технологію електроміографії.

Браслет зчитує сигнали, які йдуть від мозку до зап’ястя, розуміє, що користувач хоче зробити, і відтворює його дії у віртуальній або доповненій реальності.

Про це йдеться у блозі на Facebook.

Як пояснили в компанії, у людини може бути безліч думок, проте діє вона лише за певними з них. Мозок відбирає ці думки та надсилає сигнали рукам — тоді вони виконують дії. Технологія ж перетворює такі сигнали на цифрові команди.

Сьогодні браслет здатний розпізнавати прості жести, наприклад, зведення великого і вказівного пальців. Однак у Facebook сподіваються, що в майбутньому користувачі зможуть переміщати віртуальні об’єкти або набирати текст без клавіатури.

Компанія планує використовувати браслет з розумними окулярами доповненої реальности, які збирається випустити разом із Ray-Ban вже цього року. На запитання про те, коли браслети стануть загальнодоступними, технічний директор Facebook Майк Шрьопфер сказав, що поки проєкт перебуває на ранній стадії розробки, тому важко передбачити терміни, передає CNBC.

Коментарі