Новини

Художниця продала віртуальний будинок за 500 тисяч доларів

Ця угода стала першою у світі з продажу цифрової нерухомости. 

Фото Krista Kim

Канадська художниця Кріста Кім за пів мільйона доларів продала свій віртуальний будинок. Ця угода стала першою у світі з продажу цифрової нерухомости.

Про це повідомляє CNBC.

Лот був представлений у вигляді невзаємозамінного токена (NFT). Це унікальний запис у блокчейні, який підтверджує право на володіння віртуальним активом. Саме ця технологія допомогла зовсім нещодавно активізувати продаж віртуального мистецтва.

Віртуальний будинок під назвою Mars House продали за криптовалюту, а саме 288 ETH (це близько $530 тисяч). Разом із будинком Кім передала покупцеві NFT.

За її словами, новий власник може завантажити файл у спеціальні програми віртуальної або доповненої реальности, щоб ознайомитися з нерухомістю краще.

Художниця спроєктувала будинок під час самоізоляції у першу хвилю пандемії коронавірусу. Будівля розташована у декораціях Марса і виконана в дусі мінімалізму: прозорі стіни, трохи футуристичні меблі та басейн.

«Я хочу, щоб цей простір продемонстрував мою пристрасть до медитативного дизайну з новим визначенням авангардної розкоші для цифрової епохи», — зазначила художниця.

CNBC вона розповіла, що вірить у те, що незабаром доповнена реальність стане частиною повсякдення людей.

Свій проєкт із будинком вона назвала «наступним поколінням NFT-мистецтва».

Кім вважає, що на цифрові твори мистецтва чекає велика популярність. Можливо, вони стануть новим методом самовираження та замінять людям татуювання.

Коментарі