Новини

Україна відчутно піднялася в світовому рейтингу соціального прогресу

Раніше Україна посідала 80 місце.

Фото Elena Mozhvilo, unsplash.com

Україна піднялася в рейтингу соціального прогресу відразу на 17 позицій. Про це свідчать дані, опубліковані на Урядовому порталі, пише Перший діловий.

За підсумками 2020 року держава зайняла відповідно до рейтингу індексу соціального прогресу (Social Progress Index) 63 місце, покращивши свою позицію відразу на 17 місць. Раніше країна була на 80 місці рейтингу.

Усього в рейтингу беруть участь 163 країни світу. Україна в цьому співвідношенні значиться в списку з індексом соціального прогресу в 73,38 балу.

Цей результат випереджає результати Шрі-Ланки, Македонії, Казахстану, Молдови, Росії, Парагваю, Кабо-Верде та інших держав.

Разом із тим, згідно з рейтингом економічних свобод, який був складений Heritage Foundation, Україна посідає 127-е місце. Це останнє місце серед європейських держав.

Оцінка економічної свободи України становить 56,2 зі 100, що робить її економіку 127-й серед самих вільних в Індексі-2021.

Україна посідає останнє місце серед 45 країн європейського регіону, а її загальний бал нижче за середні регіональні та світові показники.

Коментарі