Новини

Буковинський легкоатлет переміг на змаганнях у Туреччині

Перемогу здобув на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у Стамбулі.

Фото пресслужби Чернівецької ОДА

Буковинець Олег Миронець став переможцем на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у Стамбулі (Туреччина). Про це повідомили на сайті Чернівецької облдержадміністрації.

«Із результатом 1:48.19 на дистанції 800 метрів хотинчанин виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, встановивши рекорд», — йдеться у повідомленні.

Олег Миронець випередив свого суперника зі Словенії на одну десяту секунди. Бронзу на цих змаганнях здобув Абедін Муєзінович (Боснія і Герцеговина).

Невдовзі Олег Миронець візьме участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, який відбудеться у Торуні (Польща).