Новини

У Чернівцях оголосили конкурс на посаду директора кіномистецького центру імені Миколайчука

Документи можна надсилати до 12 березня.

У Чернівцях оголосили конкурс на посаду директора комунальної бюджетної установи «Культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука».

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міськради.

«Умови до кандидатів на посаду: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки», – йдеться у повідомленні.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, повинні подати такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимости;

– копію документа, що засвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційних листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості і відповідає за їхню достовірність.

Зазначені документи потрібно надіслати на поштову та електронну адреси відділу з питань кадрової роботи Чернівецької міської ради (м. Чернівці, Центральна площа, 1, відділ з питань кадрової роботи, каб. 304-305. Телефон: 57-59-13; 52-51-00; [email protected]).

Надсилати можна до 12 березня.

Нагадаємо, що кіномистецький центр ім. Миколайчука вже перебуває на балансі управління культури, але, крім кінозалу, інші кімнати: адміністративні, великий хол, музейна кімната — «голі».

Коментарі