Буковинець переміг на чемпіонаті України зі стрільби з лука

За медалі змагалися 300 спортсменів з 14 областей України.

Фото sportbuk.com

25-30 січня відбувся чемпіонат України серед дорослих та юніорів зі стрільби з лука в приміщенні. Його провели у спортивному комплексі Національного аерокосмічного університету «Харківський авіаційний інститут» ім. М.Є. Жуковського. Зокрема, участь у змаганнях взяли й буковинці.

Про це повідомляє sportbuk.com.

У повідомленні мовиться, що за медалі змагалися 300 спортсменів з 14 областей України. А кращим серед дорослих став буковинець Іван Кожокарь. Його тренери — Олег Осипенко, Дмитро Чеботаренко.

До речі, на змаганнях також виступила буковинка Олександра Руснак. Вона зайняла 4-те місце в особистій першості.

Раніше ми писали про те, що буковинські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті України зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів. Він відбувся у Харкові 24-27 січня.