Новини

До Дня ЗСУ: Укрпошта випустила марковані конверти з Героями України

Загалом у рамках серії вийшло 16 конвертів із захисниками держави, яким посмертно присвоєно звання Героя України. 

Фото Укрпошти

До Дня Збройних сил України Укрпошта презентувала два нові марковані конверти, присвячені Героям України – капітану Андрію Кизилу та солдату Євгену Тельнову.

Про це йдеться на офіційному сайті Укрпошти.

«У День Збройних сил України хочеться дякувати Героям України, зображеним на новому поштовому випуску. На жаль, не вийде подякувати особисто. Але ми зробили все, щоб їх мужність і героїзм не були забуті», – йдеться у повідомленні.

Погашення  конвертів спеціальним поштовим штемпелем «Героям слава!» відбулося сьогодні, 6 грудня на Київському головпоштамті.

Автор серії конвертів – український художник Володимир Таран, який, окрім зображень марок і конвертів, є автором дизайну монет і банкнот, а також книжкової ілюстрації.

Тираж кожного конверта – 500 тисяч примірників.

Євген Тельнов (позивний «Усач») – доброволець, боєць батальйону «Донбас», солдат резерву Національної гвардії, пройшов Артемівськ, Попасну, Іловайськ. Загинув у лютому 2015 року під Широкіним.

Конверти доповнять серію «Героям слава!», яку Укрпошта започаткувала у співпраці із Генеральним штабом ЗСУ у 2014 році.

Андрій Кизило (позивний «Орел») – капітан, заступник командира 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ. Загинув під Авдіївкою у січні 2017 року.

Загалом у рамках серії вийшло 16 конвертів із захисниками держави, яким посмертно присвоєно звання Героя України. Так, на одному з конвертів зображений всесвітньовідомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери Василь Сліпак, який загинув у 2016 році під Дебальцевим.

Коментарі