Новини

«Хочу солодощі і тепле взуття». Марта Левченко ділиться мріями дітей на день Святого Миколая

Дітки пишуть листи Святому Миколаю, волонтери їх поширюють у мережі й охочі можуть втілити в життя мрії авторів цих листів. Зазвичай діти просять буденних речей: іграшок, солодощів, одягу.

Фото ілюстратвине unsplash.com

Чернівецька волонтерка Марта Левченко почала поширювати у соцмережах листи з побажаннями малечі на Святого Миколая.

Автори цих листів — діти з малозабезпечених родин з усієї України. Волонтерка їх публікує для того, аби охочі прочитали мрії цих діток і допомогли втілити їх у життя.

«Ці діти, із моїх постів, живуть за межею бідності, їх мами збирають копійку до копійки, щоб було що їсти, щоб не опинитися на вулиці через борги, щоб взагалі було те завтра, і вони точно не зможуть придбати дитячу забаганку, хоча мрії у дітей дуже скромні», — каже Марта Левченко.

Зазвичай ці діти просять буденних речей: іграшок, солодощів, одяг.

Марта публікує їхні листи на своїй сторінці у фейсбуку. Читачі під фотографією листа можуть «бронювати» мрію і виконати її.

«До листів додається реальна адреса родини, тобто волонтери відправляють подарунки безпосередньо, а не через нас. Є такі листи, які взялися виконувати декілька людей, бо дітки просили солодощів, а їх не буває багато, книг і машинок, яких також ніколи не буває забагато», — додала волонтерка.

Наразі вона опублікувала близько 300 листів. Але до свят дитячих звернень буде ще більше.

«Спершу ми думали, що виділимо на це декілька днів. А листи все надходять і надходять. Навіть уявити не можу, скільки їх буде, але ми продовжуємо їх публікувати щовечора і сподіваємося, що знайдуться чарівники, які виконають ці дитячі забаганки, які насправді не є забаганками. Вони хочуть того, що для більшости є нормою, це дуже боляче читати».

Марта каже, що до всіх листів волонтери можуть, окрім того, що написала дитина, відправити ще щось від себе: харчі, теплий одяг, іграшки чи щось інше, адже ці родини будуть раді будь-якій підтримці.

Також охочі можуть допомогти фінансово, адже волонтери планують особисто навідатися додому до багатьох бідних родин, які не мають можливости написати і надіслати листа через інтернет.

⁣⁣Як допомогти:⁣⁣

Карта Приват: 5218 5722 2175 5783 ⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀

Левченко Марта (від Миколая)⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀

⁣⁣4441 1144 4663 3370 Монобанк⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀

⁣⁣Приват банк: 5169 3305 2004 4568 (картковий рахунок БФ «Я майбутнє України», оформлений на керівницю фонду Левченко Марту) ⁣⁣⠀⁣⁣⠀

 

Коментарі