Новини

Стартував конкурс дитячих малюнків із безпеки праці: які вимоги та куди надсилати роботи

У конкурсі можуть узяти участь діти віком від 6 до 18 років.

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2021. Його організували Державна служба України з питань праці та науково-виробничий журнал «Охорона праці». 

Участь у конкурсі можуть узяти діти віком від 6 до 18 років. Так, запрошують учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв, а також вихованців позашкільних навчальних закладів.

Тематика малюнків:

— безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльности: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо;

— протидія COVID-19 на робочих місцях та у побуті.

Вимоги до художньої роботи

На конкурс можна подати малюнки, які діти виконали олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо. Розмір малюнка — не більший за формат А2.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи повинна бути позначка українською мовою — чіткими літерами потрібно написати: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Етапи конкурсу та куди надсилати роботи

Буде два етапи конкурсу. Перший: до 15 лютого 2021 року учасники повинні надіслати малюнок до управління Держпраці у своїй області. Буковинці її можуть знайти за посиланням. Повний список регіонів України тут.

Обласне журі визначить переможців (I, II і III місця) у трьох вікових категоріях: перша група – від 6 до 10 років; друга – від 11 до 14; третя – від 15 до 18 років.

Згодом автори робіт, які посіли переможні місця в областях, виходять у фінал конкурсу.

Другий етап: до 15 квітня 2021 року журі фіналу визначить переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі.

Їх нагородять до Дня охорони праці в Україні 28 квітня. Як повідомили організатори, це будуть цінні подарунки, дипломи і медалі.

Контактні телефони для додаткової інформації: (044) 333-73-93 (багатоканальний), (050) 441-51-37.

 

Коментарі