Новини

Менше м’яса, алкоголю та цигарок. Які продукти обирає покоління Z

Експерти прогнозують, що нове покоління радикально змінить глобальні моделі споживацької поведінки.

Зображення infographicworld

Якщо досі бізнес вважав міленіалів поколінням, що руйнує загальні устої, то вони ще не бачили покоління Z, зазначають експерти.

Нове дослідження Bank of America (BofA) про покоління Z під назвою «OK Zoomer» показало, що люди, які народилися між 1996 і 2016 роками, змінять глобальні моделі інвестування. Аналітики припустили, що від зміни поколінь можуть постраждати такі галузі, як виробництво алкоголю, м’яса, автомобілів і туризм, передає businessinsider.

У рамках дослідження BofA опитав понад 14 500 людей у віці старше 16 років у США, Великобританії, Франції, Японії, Німеччині, Південній Кореї, Китаї, Індії, Мексиці та Бразилії.

«Революція покоління Z починається. Перше покоління, що народилося в онлайн-світі, стає частиною робочої сили і змушує інші покоління до нього адаптуватися, а не навпаки», – наголосив керівник тематичної інвестиційної стратегії в BofA Global Research Хаїм Ізраель.

Цінності зумерів суттєво відрізняються від попередніх поколінь, що буде мати величезний вплив моделі споживацької поведінки у майбутньому. Кліматична нейтральність, технічна обізнаність та громадська активність виходять на перший план, створюючи ризики для багатьох речей, які економіка виробляє у величезних кількостях.

Традиційні засоби масової інформації, такі як кабельне телебачення, програють інтернет-платформам, а частку ринку старіших форм медіарозваг займуть кіберспорт та стрімінгові сервіси, зазначають дослідники.

Покоління Z більш охоче витрачає гроші на те, що не шкодить здоров’ю. Більше половини опитаних зумерів стверджують, що не вживають алкоголь. Молоде покоління також відмовляється і від цигарок. Тому компанії, які виробляють алкоголь і тютюнові вироби, повинні будуть усе більше зосереджуватися на продуктах, які вважаються менш шкідливими для здоров’я, наприклад, напоях із меншим вмістом цукру й алкоголю, а також системах нагрівання, а не спалювання тютюну.

Також експерти зазначають, що більше половини опитаних зумерів обмежують себе у споживанні м’яса, що загрожує традиційним його виробникам та водночас сприяє розвитку промисловости «рослинного м’яса». Своєю чергою ресторани та супермаркети зіштовхнуться з посиленою конкуренцією з боку компаній, що займаються доставкою їжі.

У виграшному становищі у світі покоління Z опиниться передусім електронна комерція, вважає команда дослідників.

 

Коментарі