Новини

Вікіпедія запрошує охочих на конкурс наукових зображень

Автори найкращих фото отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазинів.

З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме Конкурс наукових фотографій та зображень, приурочений Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада.

Конкурс створили аби популяризувати наукові знання через наповнення найбільшої онлайн-енциклопедії Вікіпедії зображеннями, що ілюструють наукові процеси, явища та об’єкти.

Участь в конкурсі можуть взяти не лише науковці, але й всі охочі. Для цього потрібно з 1 по 30 листопада завантажити фотографії, що документують світ науки. Це можуть бути зображення, що показують об’єкти та ефекти досліджень, вчених під час роботи чи їх дослідницьке обладнання у 5 номінаціях : «Мікроскопія», «Нефотографічні зображення» (у тому числі відео), «Люди в науці»,  «Загальна категорія», «Живі організми».

Фотографії учасників конкурсу мають бути зроблені ними особисто. Подати можна необмежену кількість  фото. Допускатимуть також зображення та ілюстрації, зроблені комп’ютером або за допомогою комп’ютерної техніки. 

Подані роботи оцінюватиме журі, до складу якого входять спеціалісти з різних галузей. У кожній номінації буде обрано три переможці. Автори найкращих фото отримають дипломи та подарункові сертифікати інтернет-магазинів.

Аби перейти на сторінку конкурсу з умовами участи, тисніть сюди.  

Вперше конкурс наукових зображень був проведений в 2011 році вікіпедистми з Естонії. В Україні конкурс вперше пройшов у 2015 році, в межах загальноєвропейської акції.

 

Коментарі