«Шахтар» програв «Боруссії» з рахунком 6:0

Перші чотири м’ячі гірникам забили ще у першому таймі.

Фото «Шахтар»

3 листопада відбувся матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів, де донецький «Шахтар» змагався з менхенгладбахською «Боруссією».

Про це відомо з онлайн трансляції матчу.

Зустріч у Києві без глядачів на трибунах НСК «Олімпійського» завершилася з рахунком 6:0 на користь німецьких гравців.

Так, перші чотири м’ячі гірникам забили ще у першому таймі. Рахунок на восьмій хвилині відкрив Алассан Плеа, на сімнадцятій Крістоф Крамер дальнім ударом збільшив перевагу своєї команди. На двадцять шостій хвилині Плеа оформив гол, а наприкінці першого тайму відзначився Рамі Бенсебайні.

Після перерви Ларс Штіндль забив п’ятий гол німецького клубу. А на 78 хвилині Плеа здійснив хет-трик і встановив підсумковий рахунок гри.

Завдяки цій зустрічі «Боруссія» зсунула «Шахтар» із першого місця. Так, німці з п’ятьма очками очолили групу В, а шахтарі можуть втратити навіть друге місце.

Нагадаємо, 21 жовтня український футбольний клуб «Шахтар» переміг іспанський «Реал» із рахунком 3:2 у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів.