Афіша, Новини

Андрій Любка у Чернівцях: що робить письменик у нашому місті

Під час свого візиту до Чернівців він працюватиме над есе про творчість Пауля Целана.

Із 18 по 25 жовтня у рамках проєкту «Літературні дні Пауля Целана 2020» у Чернівцях перебуває новий учасник резиденції «Пауль Целан 100» письменник і перекладач Андрій Любка

Під час свого візиту до нашого міста він працюватиме над есе про творчість Пауля Целана, а також візьме участь в онлайн-дискусії про згаданого поета. 

У п’ятницю, 23 жовтня, о 13:00 відбудеться онлайн-трансляція зустрічі з Любкою: літературні читання та розмова про Пауля Целана

Модератором виступить Олександр Бойченко та Євгенія Лопата. Під час заходу учасники говоритимуть про творчість Целана, перебування на резиденції, а також про нову книжку Андрія Любки «малий український роман», яка вийшла друком у «Меридіані». Дивитися трансляцію можна тут.  

Літературна резиденція «Пауль Целан 100», що розпочалася в липні, закінчується у жовтні 2020 року. Наступні етапи проєкту «Літературні дні Пауля Целана 2020» – Літературні дні Пауля Целана у Чернівцях (21-23 листопада), представлення антології «Пауль Целан 100» із двомовними текстами резидентів про Пауля Целана у п’яти містах Німеччини (5-11 грудня) та на Лейпцизькому книжковому ярмарку (27-30 травня 2021 року, Німеччина). Всього буде реалізовано 28 подій. 

Проєкт відбувається за підтримки Kulturstiftung des Bundes в кооперації зі штутгартською спілкою Ukrainisches Atelier für Kultur und Sport e.V.

Коментарі