Новини

3D модель ЧНУ розмістили на листівках доповненої реальности: який вигляд це має

Тривимірну резиденцію розмістять на туристичних листівках доповненої реальности.

Резиденція митрополитів Буковини та Далмації абоЧернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Чернівецька…

Gepostet von Кишенькове Місто – Pocket City am Montag, 12. Oktober 2020

Резиденцію митрополитів Буковини та Далмації вже відсканували та створили 3D-модель для проєкту «Кишенькова країна». 

Тривимірний університет розмістять на туристичних листівках доповненої реальности.

Про це повідомили на сторінці проєкту «Кишенькове місто» у фейсбуку.

«Зараз це вищий навчальний заклад, який облаштували у цих приміщеннях після Другої світової війни.

Резиденція митрополитів вийшла дійсно масштабною і цілком відповідає своєму розташуванню у столиці коронного краю. Складається з 3 корпусів: Митрополичого, Семінарського та Монастирського. Між корпусами резиденції розбитий регулярний сад.

Автор проєкту – чеський архітектор Йозеф Главка. Архітектурний стиль ансамблю – еклектика, в якій мавританські та готичні мотиви на фасадах гармонійно переплелися з гуцульськими мотивами в інтер’єрних розписах», — так розповідають про спадщину ЮНЕСКО розробники проєкту.

Аби отримати нові листівки «Кишенькова країна», потрібно зареєструватися тут. 

«Наша мета – зробити оцифрування архітектурних пам’яток України масовим та доступним. У рамках проєкту хочемо привернути увагу до руйнування пам’яток архітектури у різних регіонах, щоб зафіксувати їхній теперішній стан і популяризувати об’єкти спадщини для розвитку локального туризму», — пояснюють розробники.

Нагадаємо, проєкт запустила студія Skeiron за підтримки Українського культурного фонду. У його рамках оцифрують 40 об’єктів архітектурної спадщини з 24 регіонів України та Криму.

Коментарі