Новини

WalQlike запрацював у Чернівцях: він подає екскурсію у формі квесту

У додатку ви дізнаєтеся більше про чернівецькі казуси, історичні таємниці, кумедні пам’ятники та таємниці єврейського спадку.

Мобільний застосунок WalQlike почав працювати у Чернівцях. Його створили у формі квесту, аби зробити мандрівки цікавішими.
Про це «Шпальті» повідомив один із засновників додатку Станіслав Околот:

«Як поєднати технології та дослідження нового міста, не втративши при цьому найголовнішого — живі емоції та враження? Новий український стартап WalQlike поставив собі за мету створити такі умови для мандрівників Україною, щоб подорожувати було максимально просто, інформативно і цікаво. Проєкт швидко розширює кордони й нещодавно завітав до міста Чернівців».
Аби почати користуватися смарт-гідом WalQlike, потрібно безкоштовно завантажити його на Google Play або App Store, вибрати місто та тематику квест-гри. Натискаючи кнопку «старт», ви розпочинаєте свою інтерактивну подорож містом від однієї локації із загадкою до іншої. 

Упродовж такої прогулянки мандрівники можуть детальніше ознайомитися з місцем через коротке історичне резюме, дізнатися про локальні родзинки в рубриці «цікаво», зробити круте селфі й поділитися ним із друзями через застосунок.

«Маршрути в додатку відрізняються від класичних екскурсійних стежок, тому така туристична гра зацікавить як гостей міста, так і його постійних мешканців, які шукають нові емоції. Також приваблює широкий вибір тематики квест-екскурсій. Ви маєте можливість обрати ту гру, яка найкраще відповідає вашому стилю подорожі, настрою, компанії тощо. Прогулятися вздовж романтичних місцин чи відчути пригодницький запал у пошуках втрачених скарбів, поринути в глибоку історію з головою чи невигадливо роздивитися місцеві фонтанчики. Вибір лише за вами», — пояснюють розробники.


Авторкою квест-екскурсій у Чернівцях стала місцева гідеса Людмила Рогова. Тому в чернівецьких квестах на вас чекають приємні несподіванки, казуси та історичні секрети: від кумедних пам’ятників до таємниць єврейського спадку.

Додаток уже доступний у таких містах: Київ, Львів, Кам’янець-Подільський, Чернігів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Одеса, Дніпро та Чернівці.

Коментарі