Новини

Буковинські спортсмени здобули чемпіонство на Кубку України з панкратіону та греплінгу

Борці здобули золото в розділі «традішн» та срібло в розділі «фул».

Фото sportusa.com

З 16 по 20 вересня у Броварах, що на Київщині, відбувся фінал Кубка України з панкратіону та греплінгу. На змаганнях виступали і спортсмени з Чернівецької области.

Про це повідомила пресслужба ОДА:

«Це були перші масштабні змагання після тривалої перерви, тож вони видалися непростими для спортсменів».

Так, буковинські борці в загальному командному заліку здобули чемпіонство в розділі «традішн» та срібло в розділі «фул».

Ілля Суходєєв – двічі бронза.

Панкратіо́н  — давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, вперше внесене до програми Олімпійських ігор Давньої Греції в 648 році до нашої ери. Поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою.

Гре́пплінг — спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен із яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок у процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів.

Нагадаємо, 20 серпня на стадіоні «Мальва» у Чернівцях жіноча футбольна команда «Буковинська надія» з рахунком 3:0 відмінно дебютувала у вищій лізі чемпіонату України.