Репортаж

Як зіграла футбольна буковинська жіноча команда у вищій лізі чемпіонату України. Фото

Буковинки перемогли миколаївську команду з рахунком 3:0.

20 серпня на стадіоні «Мальва» у Чернівцях жіноча футбольна команда «Буковинська надія» розпочала виступи у вищій лізі чемпіонату України.

Буковинки грали зі ще однією дебютанткою вищої ліги — миколаївською командою «Ніка».

Вже на третій хвилині гри у ворота оновленої буковинської команди призначили пенальті, однак опоненти вдарили повз.

Здійснивши декілька небезпечних атак, «Буковинська надія» забила кутовий гол на 31 хвилині гри. Його виконала Надія Бойчук. Згодом Надія Вегерич влучила у ворота миколаївських суперниць.

На 85 хвилині гравчиня «Буковинської надії» Анастасія Петрушко вдарила завершальний гол і затвердила перемогу команди.

Так, із рахунком 3:0 буковинські футболістки відмінно дебютували у вищій лізі чемпіонату України.

«Звісно, ми не знаємо, як буде далі, однак своїми вихованцями я дуже задоволений. Це для нас великий крок і можу сказати точно, що рухаємося у правильному напрямку», — розповів журналістам «Шпальти» тренер «Буковинської надії» Валерій Сарафінчан.

Наступна гра відбудеться 26 вересня. Це буде матч четвертого туру вищолігового чемпіонату України. Цього разу «Буковинська надія» прийматиме харківську команду «Житлобуд-2», що у сезоні 2020-21 виступатиме у жіночій Лізі чемпіонів УЄФА.