Новини

У Чернівцях проведуть конкурс на розміщення тимчасових споруд із торгівлі квасом та прохолоджувальними напоями

Документи для участи можна подати до 21 липня.

Фото ілюстративне, Nathana Rebouças, unsplash.com

У Чернівцях проведуть конкурс із надання права на розміщення пересувних тимчасових споруд із торгівлі квасом та прохолоджувальними напоями. Період їхньої роботи — з 31.07.2020р. по 15.10.2020р. Про це повідомила пресслужба Чернівецької міськради:

«Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради оголошує про проведення конкурсу з надання права на користування окремими елементами благоустрою комунальної власности для розміщення пересувних тимчасових споруд із торгівлі квасом та прохолоджувальними напоями площею 2 м кв.», — йдеться на сайті міської ради. 

Згідно з повідомленням, перший крок торгів становить 10 відсотків від суми початкового внеску, наступні – в розмірі не менше 10 відсотків від попередньо запропонованої ціни. Претендент під час торгів має право з голосу запропонувати розмір плати за користування елементами благоустрою з кроком не менше 10 відсотків від попередньо запропонованої ціни.

Умови конкурсу такі:

– пересувна тимчасова споруда не повинна мати закритого приміщення для тимчасового перебування людей, у якій розміщується торговельне обладнання для сезонної роздрібної торгівлі;

– пересувні тимчасові споруди повинні бути сучасного зразка із застосуванням нового торговельного обладнання.

Для участи в конкурсі претендент також повинен подати такий пакет документів:

– заяву про участь у конкурсі із зазначенням адреси розміщення ПТС;

– копії паспорта та ідентифікаційного коду (в двох примірниках);

– кольорову ескізну пропозицію, яка містить фотофіксацію, фотомонтаж на місці розміщення ПТС, що дає можливість оцінити її естетичний вигляд (у двох примірниках);

– копію платіжного доручення або квитанції про сплату застави з відміткою банківської установи (в двох примірниках).

Реквізити для сплати заяви можна переглянути тут.

Заяви для участи в конкурсі можна подати до Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради з 8:00 до 16:30 за адресою: вулиця Б.Хмельницького, 64-А (кабінет №101 та №102) з моменту опублікування цього оголошення до 16:30 21 липня 2020 року включно.

Прийом документів на конкурс припиняють 21.07.2020р. о 16:30. Заяви, які надійшли 21.07.2020р. після 16:30 комітет розглядати не буде.

Конкурс відбудеться о 15:00 27 липня 2020 року в 105 кабінеті Чернівецької міської ради за адресою: площа Центральна, 1.

З питань надання роз’яснень щодо умов проведення конкурсу звертатися за телефоном: 52-01-37.

 

Коментарі