Афіша, Новини

Чернівецькі студенти запустили благодійний флешмоб з артистами на підтримку лікарів

Усі зібрані кошти витратять на обладнання для Чернівецької обласної клінічної лікарні.

28 червня о 15:00 відбудеться благодійний онлайн-марафон на підтримку лікарів. Організували його вихованці Центру культури і дозвілля студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Виступатимуть не лише студенти університету, а й українські артисти.

«2020-й рік видався непередбачуваним через вир подій. Covid-19 примусив усіх нас покинути зону комфорту. Збитків зазнали всі. Особливо відчутним і болючим цей процес став для лікарів, адже саме вони опинилися на передовій у боротьбі проти страшної недуги», — кажуть організатори.

Серед виконавців: Андрій Рибарчук, Василь Ілащук, Михайло Грицкан, Мері, TaRuta, MONOPOLIA, Полюси, Гуцул Хуліган, Медовий Полин та інші.

Онлайн-трансляцію можна буде подивитися на YouTube-каналі Центру культури і дозвілля. «Шпальта» стала медіапартнеркою проєкту, тому прямий етер можна буде переглянути й на нашій сторінці у фейсбуку.

Всі зібрані кошти витратять на обладнання для Чернівецької обласної клінічної лікарні. Збір триватиме з 16 до 30 червня.

Реквізити для збору коштів:

ПриватБанк: 4149499115785840
Павло Гараджій – заступник голови Студпарламенту ЧНУ

❤Твори добро разом з нами??❤

Коментарі